Continue readingSlužby" />

Služby

ŽIVÁ HUDBA PRE KAŽDÉHO

Hudba býva súčasťou väčšiny akcií, a ak je navyše hraná naživo, môže výrazne podporiť pozitívny dojem celého eventu.
Plánujete svadby, oslavy, firemné večierky, večere pri sviečkách, alebo iný spoločenský event? Alebo radi by ste spríjemnili atmosféru vašej reštaurácie, či hotela?
Ponúkam vám služby klaviristu s bohatými skúsenosťami, či už v sólovom podaní alebo v kooperácii so spevom, či inymi hudobnými nástrojmi.  Záleží to len na vás, čo si vyberiete.
Mojím hlavným cieľom je ponúknuť a zaistiť na Vašu akciu program, ktorý by bol jedinečný.
V mojom repertoári môžte počuť známe skladby zahraničných a tuzemských interpretov rôznych žánrov ako sú evergreeny, jazzové skladby, filmové melódie, ľudové piesne až po známe populárne piesne v súčasnosti a taktiež moje vlastné skladby.
Ak máte záujem, tak neváhajte a kontaktujte ma cez objednávky, alebo iný kontakt.

KLAVÍRNE PODKLADY NA OBJEDNÁVKU

Potrebujete klavírne podklady populárnych, či iných piesní a hľadáte niekoho, kto by vám ich nahral? Ponúkam vám služby nahrávania klavírnych podkladov rôznych žánrov, či už ľudových, jazzových, muzikálových, alebo populárnych piesní. To je jedno, či to potrebujete na spev, sólový hudobný nástroj, alebo niečo iné. Záleží len na tom, aby som mal k dispozícii nahrávku tej piesne, z ktorej potrebujete nahrať podklad a ja vám to spracujem. Stačí ak mi na ňu pošlete link z YouTube, alebo vašu nahrávku, ktorú máte k dispozícii. A ak by ste tú pieseň potrebovali aj pretransponovať do inej tóniny, tak ani to nie je problém keďže ako korepetítor sa s tým už roky stretávam. Čas tejto služby závisí hlavne od toho, aka je ťažká tá pieseň. Niekedy to trvá aj 20 minút, no niekedy aj zopár dní. Ak vás táto ponuka zaujala, tak sa mi ozvite a dohodneme sa.